tel.: 42 6782934

car small

SERWIS HOSE DOCTOR

Mobilny serwis zakuwania i montażu przewodów hydraulicznych dostępny 24h na dobę. Możesz oszczędzić czas i uruchomić maszynę szybciej.


Kontakt telefoniczny 602 132 450

NAPRAWA POMP I SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH

  • naprawiamy pompy i silniki tłoczkowe, łopatkowe i zębate;
  • oferujemy oryginalne części zamienne;
  • sprawdzamy i regulujemy jednostki na naszym stanowisku diagnostycznym;
  • dajemy gwarancje na każdą wykonaną naprawę.

DIAGNOSTYKA MASZYN I URZĄDZEŃ

Wykwalifikowani pracownicy, wyposażenie w urządzenia diagnostyczne SensoControl umozliwiają nam sprawdzenie, serwis i regulację układów hydraulicznych u klienta.

AKUMULATORY

Oferujemy usługę nabijania akumulatorów na miejscu i u klienta. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić każdy akumulator lub zaproponować wymianę na nowy. Przeprowadzamy również wymianę akumulatorów, które nie mają ważnych świadectw certyfikacji. Zapewniamy modernizację i pełną adaptację starych bloków bezpieczeństwa (kompletna dokumentacja) do wymagań Urzędu Dozoru Technicznego.

BADANIE CZYSTOŚCI OLEJU, FILTRACJA

Mamy niezbędne wyposażenie - miernik czystości oleju IOS produkcji Parker Hannifin - aby podczas pracy maszyny przeprowadzić analizę czystości oleju. W zależności od wyników oferujemy usługę czyszczenia oleju do wymaganej klasy czystości. Oferujemy również pomiary innych parametrów oleju, które decydują o konieczności jego wymiany - lepkość, kwasowość, zawartość wody. Mając te dane można podjąć decyzję o ewentualnym dalszym użytkowaniu oleju obniżając koszty eksploatacji maszyny. Zajmujemy się także usuwaniem uciążliwych wycieków oleju we wtryskarkach, zasilaczach hydraulicznych i innych maszynach.

NAPRAWA SIŁOWNIKÓW HYDRAULICZNYCH

Oferujemy usługę projektowania, montażu oraz naprawy siłowników hydraulicznych. Specjalizujemy się w naprawie uszkodzonych siłowników, wtryskarek i pras hydraulicznych o średnicach do 500 mm. Zapewniamy kompleksową usługę od demontażu poprzez weryfikację uszkodzeń i naprawę po montaż i uruchomienie maszyny.

 

service subfooter